szybkie pozyczki

W gąszczu promocji i reklam oferujących pożyczki dla bezrobotnych, pożyczki dla emerytów, pożyczki bez bik i krd, kredyty 24 h na dobę czy pożyczki bez zaświadczeń trudno jest się odnaleźć osobie, która nigdy wcześniej nie musiała z takiego kredytu korzystać.  Skąd wiadomo, która oferta jest najlepsza? Czy można w ogóle zaufać firmom, które przez internet pożyczają pieniądze?

Te i wiele innych pytań zapewne nieraz zadawaliśmy sobie, będąc w kłopotach finansowych. I być może niektórzy, nie chcieli ryzykować, tylko udali się do tradycyjnego banku, aby tam, po wypełnieniu kilkunastu stron dokumentów, skompletowaniu plików zaświadczeń i znalezieniu świadków, mogli w końcu otrzymać kredyt.

Jak znaleźć najlepszy kredyt?

Osoby, które  skusi pozyczka online lub pożyczka na dowód z komornikiem, mogą tę samą kwotę pieniędzy otrzymać bez wychodzenia z domu. Skąd więc te wszystkie obawy prze korzystaniem z usług takich firm jak np. Kasomat, Alfa Kredyt, Cashper, Takto Finanse lub Kobieta z Kasą? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ale wydaje się, że w głównej mierze wynika to z naszej niechęci bądź braku umiejętności do załatwiania spraw formalnych przez Internet.

Nadal większość wniosków i spraw urzędowych musimy załatwiać osobiście, istnieje wręcz przekonanie, że bez naszej obecności urzędnik nie załatwi sprawy odpowiednio. Podobnie jest więc z pożyczkami online. Obawiamy się podawana danych osobistych i numeru konta, głównie ze względu na możliwość oszustwa. Jednocześnie, przyzwyczajeni do opieszałości urzędników państwowych wątpmy w szybkie rozpatrzenie wniosku  wysłanego drogą elektroniczną.

Już dziś czeka na Ciebie pierwsza pożyczka za darmo bez odsetek i prowizji. Wybieraj nasze pożyczki na dowód z komornikiem, a nie pożałujesz! W ofercie również: pożyczki chwilówki na dowód, szybkie pożyczki na dowód, pożyczki przez internet, pożyczki na dowód bez konta bankowego, pożyczka bez dokumentów.

Tymczasem coraz więcej osób potwierdza, że pożyczki online to wygodne i szybkie rozwiązanie. W przeciwieństwie do pisanych drobnym druczkiem różnych opłat, na które możemy nieświadomie zgodzić się podpisując umowę w banku, na stronie internetowej pożyczki pozabankowej, możemy dokładnie sprawdzić jakiej wysokości odsetki będą naliczone oraz ile kosztuje np. przedłużenie spłaty kredytu o tydzień czy miesiąc.

W przeciwieństwie do banku, nie musimy też okazywać zaświadczeń z pracy czy szukać żyrantów. Wystarczy dowód osobisty, numer konta bankowego i telefonu, aby uzyskać kredyt. Zwykle, aby nasz wniosek rozpatrzono pozytywnie, należy jeszcze spełniać kilka warunków: posiadać polskie obywatelstwo, mieścić się w określonych regulaminowo granicach wieku i nie być wpisanym na listę dłużników w żadnej instytucji prowadzącym takowy rejestr.

Szybka pożyczka od ręki

Jeśli zaciągnęliśmy już jeden kredyt i pojawiają się problemy z jego spłatą, trudno będzie znaleźć firmę, która zgodzi się aby pomóc i udzieli szybkiej pożyczki. Najlepszym rozwiązaniem może być tani kredyt konsolidacyjny, dzięki któremu uzyskamy mniejsze raty, ale rozłożony na większą liczbę rat. Osoby skrupulatnie przeszukujące internet mają szansę trafi na tanie kredyty hipoteczne, umożliwiające uzyskanie pożyczki pod zastaw nieruchomości. Jest to jednak bardzo ryzykowne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli nie mamy stabilnej sytuacji finansowej. Utrata pracy, a tym samym stałego źródła dochodu może sprawić, że nie będzie nas stać na spłacenie kredytu i  tym samym bank zajmie np. nasz dom. Dlatego należy bardzo dokładnie zastanowić się nad rozwiązaniem tego typu, inaczej może się kazać, że zostaniemy z niczym.